Proje ortaklığı

Proje ortaklığı

Ortak projelerimizin tüm süreçlerinde yan yana çalışacağımız kişi, kurumlarla Use Techs ailesine artı değerler katmaya devam ediyoruz.

Teknoloji alanında yapılmış ve yapılacak her proje geleceğe yatırım niteliğindedir. Bu sebeple projelerin boyutu büyüdükçe; proje için verilecek emek, zaman ve maddi değerler de o denli artmaktadır. Kimi zaman bu etkenler projeden vazgeçmenize neden olmakta ve mevcut dönem için sağlanacak kolaylıklar önünde bir engel olmaktadır. Use Techs’in proje ortaklığı hizmeti ile yeni fikir ve projeleri hayata geçirme vakti!

Şirket veya bireysel olarak bir projeye sahipsiniz ve tek sıkıntınız teknik alanda uzman ekibinizden veya maddi anlamda destek eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Bu süreçte Use Techs, projenizin fizibilite çalışmalarını yapar ve gerekli uzman ekibi kısa sürede bu projeye yönlendirerek sunduğu proje ortaklığı hizmeti ile hedefe ulaşımı kolaylaştırır. Aynı şekilde projeyi gerçekleştirmek için maddi desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Use Techs yine yanınızda!

Proje sahipleri ile proje için yapılan detaylı araştırmalar ve sözleşmeler sonrası proje ortaklığı başlamış olur. Böylece bir projenin hem yapım aşamasında hem de bitirdikten sonraki tüm süreçlerinde yan yana çalışacağımız kişi, kurumlarla Use Techs ailesine artı değerler katmaya devam ediyoruz.


Soru, istek ve önerileriniz için lütfen iletişime geçin...

/ Yasal İzinler

Hizmetlerimiz

Uzun yıllar tecrübe ettiğimiz hizmetlerimizi ziyaretçilerimizin bilgisine sunmaktan onur duyarız.