Profesyonel yazılım çözümleri, danışmanlığı

Profesyonel yazılım çözümleri, danışmanlığı

Use Techs; kurum ve bireylerin ihtiyaç duyabileceği yazılım çözümlerini üretir, .net .net core gibi teknolojilerin danışmalığını verir.

Use Techs; seçkin uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile kurum ve bireylerin ihtiyaç duyabileceği profesyonel yazılım çözümleri üretmektedir.

-Yazılım Geliştirme:Yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler. Teknoloji sistemleri günlük hayatın her alanında yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmakta olduğundan, tüm disiplinlerde profesyonel yazılım çözümleri geliştirilmektedir.

-Yazılım Analiz ve Tasarım: İşletmenizin ihtiyaçlarının yanı sıra; operasyonel çevre, genel müşteri ve son kullanıcı beklentilerinin ve memnuniyetinin yansıtıldığı güvenilir ve ölçülebilir analizler ile güvenilir ve esnek yazılım tasarımları sunmaktayız.

-Yazılım Destek ve Bakım: Hata düzeltmenin ötesinde, performans iyileştirmelerinin yapılması, değişiklik isteklerinin ve teknolojik gelişmeler ışığında gerekli uyarlamaların gerçekleştirilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Mevcut projelerinizin tüm süreçlerinde yazılım destek ve bakım hizmeti sunmaktayız.

-Yönetilebilir Servisler: Kurumların operasyonel süreçlerinde çok daha verimli hale gelmelerine olanak sağlar. 7 gün 24 saate varan hizmet anlaşmalarıyla tüm süreçlerin mükemmel bir şekilde işlemesi, risklerin en aza indirilmesi ve kurumun her yönden kazançlı çıkması hedeflenir.

-Eğitim: Sunduğumuz çözümlerin etkin biçimde kullanımına yönelik eğitimler sağlamaktayız.

-Mobil Yazılım Çözümleri: Kullanıcı ve kurumsal firmaların mobil alandaki beklentilerini maksimum düzeye çıkartmak amacıyla, Iphone, Ipad, Android ve BlackBerry İşletim Sistemleri başta olmak üzere kurumsal mobil uygulamalar geliştirilmektedir.

-Görsel İçerik Uygulamaları: Müzik, fotoğraf ve video gibi görsel öğelerin ön planda tutulduğu profesyonel uygulamalardır.

-Rapor ve İstatistik Veri Uygulamaları: Üretim, satış, stok, tedarik, finansal analiz ve yönetici raporları gibi istatistiki değerler içeren ve çözüm sunan uygulamalardır.

-E-Ticaret, Satış ve Sipariş Uygulamaları: Her sektörden firmanın elektronik olarak sipariş alıp satış yapabildiği uygulamalardır.

-Randevu ve Rezervasyon Uygulamaları: Otel, uçak bileti, hastane ve kamu hizmetleri gibi yoğun talebin olduğu yerlerde randevu ve rezervasyon ile hızlı çözümler sunan uygulamalardır.


Soru, istek ve önerileriniz için lütfen iletişime geçin...

/ Yasal İzinler

Hizmetlerimiz

Uzun yıllar tecrübe ettiğimiz hizmetlerimizi ziyaretçilerimizin bilgisine sunmaktan onur duyarız.