Hakkımızda

Hakkımızda

Use Techs, Use Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ. kurumsal kimliği ile 2015 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.


Use Bilişim Teknolojileri; bilişim sektöründe uzman ekibinin kullandığı ileri teknoloji ile müşterilerin ihtiyaçlarına anında ve entegre çözümler getiren, geleceği bugünden yaşamanızı sağlayacak yenilik ve gelişime sahip bir firmadır.

Use Bilişim Teknolojileri, projelerinizin büyüklüğüne ve hedefinize bakmaksızın aynı özeni göstererek günümüzün teknoloji düzeyine paralel olarak geniş hedef kitleleri yakalamanıza yardımcı olur. Zamanın önemini vurgulayan temel hizmetlerinin yanında, birçok hizmeti size sunan Use Techs, siz müşterilerinin tüm isteklerine cevap verebilecek potansiyele sahiptir.

Proje sürecinde olduğu kadar proje sonrasında da firmamız 7/24 interaktif çözümlerle yanınızda olacaktır. Projenizde değişmesini veya güncellenmesini istediğiniz bilgileri tarafımıza ileterek zamanın gerisinde kalmanız engellenir, böylece ekstra maliyetlerin önüne geçilmiş olur.

Misyon:

Öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olan Use Techs; günümüz teknoloji ve iletişim kanallarını en etkin şekilde kullanarak firmaların kurumsal kimliklerini öne çıkaran hizmetler sunar. Hedef kitlenin kolaylıkla ve istediği teknolojik araçla ulaşabileceği projeler oluşturarak zaman-mekan engellerini ortadan kaldırmayı, olası her durum için yaratıcı çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyon:

Use Techs; gelişim ve değişime açık dinamik yapısı, özgün-yaratıcı fikirleri ve işbirliği ile ulusal-uluslararası birçok sektörde oluşturduğu projeler ile firmaların markasını öne çıkararak bilişim sektöründe kalıcı bir yer edinmeyi amaçlar.

Başarıya giden yolda bugün ile gelecek arasında bir köprü olan Use Techs tercihiniz olsun.

Şirket Bilgilerimiz
  • Use Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.
  • Vergi Dairesi - No: Kadıköy V.D. 8940397719
  • Ticaret Sicil No: 14329-5
  • Mersis No: 0894039771900018

Banka Bilgilerimiz
  • QNB Finansbank
  • Enpara.com (03663)
  • IBAN: TR75 0011 1000 0000 0072 0543 47