Avrasya Tüneli, Yandex Navigasyon ve Haritalar’da

Avrasya Tüneli, Yandex Navigasyon ve Haritalar’da

Yollardaki yenilikler; yol durumlarının güncellenmesiyle sürücülerin hayatını kolaylaştıran Haritalar ve Yandex Navigasyon’da yerini almaya başladı.

Yollarda yapılan yenilikler; yol durumlarının güncel bilgileriyle sürücülerin hayatını kolaylaştıran Haritalar ve Yandex Navigasyon’da aynı zamanda yerini almaya başladı. Yeni yapılan yol, köprü gibi alt ve üst yapılar hizmete sunulur sunulmaz sistemine ekleyen Yandex Navigasyon ve Haritalar, Avrasya Tüneli’ni de sistemine eklemekte gecikmedi. Avrupa ve Asya Yakası’nı deniz altından birbirine bağlayan Avrasya Tüneli; kullanıcılara alternatif rota olarak sunulmaya başladı.

Geçtiğimiz aylarda hizmete açılmış olan Osmangazi Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü hizmete açıldıkları gün sistemine ekleyen Yandex Navigasyon ve Haritalar; Avrasya Tüneli’ni de rotalarına ekledi. Avrupa ve Asya Yakası’nı deniz altından birleştiren Avrasya Tüneli; Kazlıçeşme-Göztepe arası mesafeyi 110 dakikadan 15 dakikaya indirmiştir.

Hem İstanbul’da hem de tüm Türkiye’de sürücülerin vazgeçilmezi haline gelen Yandex Navigasyon ve Haritalar, aranan adresleri en kısa yollardan bulmaya ve trafikte geçirilen süreyi azaltmaya devam edecektir.

20.12.2016 13:00:00