Müşteri Destek Hizmetleri

Müşteri Destek Hizmetleri

Use Techs E-ticaret Paketleri’ne yönelik ihtiyaç duyduğunuz her an interaktif çözümler üretilebilmektedir.

Müşteri Destek Hizmetleri Müşteri Destek Hizmetleri: Use Techs E-ticaret Paketleri’ne yönelik ihtiyaç duyduğunuz her an interaktif çözümler üretilebilmektedir. Gerek telefon veya bilgisayara canlı olarak bağlanma gerekse yazılımsal destek ve eğitimlerle yanınızdayız.

Call Center Telefon Desteği: Müşteriye özel atanan danışmanlarla -mesai saatleri içerisinde- sorunlarınıza hızlı çözümler getirmekteyiz.

Use Techs Destek Sistemi: Use Techs E-ticaret sayfamızda bulunan mesaj balonu aracılığıyla sorununuza hızlı cevaplar verilebilmekte, gerekirse bilgisayarınıza canlı bağlantı yolu ile destek verilebilmektedir.

Ücretsiz Eğitim Programları: E-ticaret konulu eğitim programlarımız ücretsiz olarak sunulmakta olup belirli kişi sayısına ulaşıldığı takdirde gerçekleştirilmektedir. Konular tarafımızdan belirlenebildiği gibi kullanıcılarımızın da merak ettiği konulara açıklık getirilmektedir.

Program Kullanım Dokümanları: Use Techs E-ticaret Paketleri’mizin kullanım kılavuzu paketlerimiz içerisinde mevcut olacağı gibi SSS bölümümüzde de ister tecrübeli ister tecrübesiz olun her seviyeye uygun soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Ücretsiz Yazılım Güncelleme: Use Techs E-ticaret Paketleri’nde geliştirilen yeni özelliklere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Güncellenen yazılımın kullanılmasına ilişkin desteği sitemizde bulabilir veya canlı telefon desteğinden faydalanabilirsiniz.