Güvenli e-Ticaret

Güvenli e-Ticaret

Müşterilerinizin e-ticarete olan güvenini sağlamanıza yönelik alınan önlemler bütünüdür.

Güvenli e-Ticaret Güvenli Ticaret: Müşterilerinizin e-ticarete olan güvenini sağlamanıza yönelik alınan önlemler bütünüdür.

3D Secure ile İşlem: 3D güvenlik altyapısı sayesinde kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kart bilgilerinin çalınmasının önüne geçilmektedir. Sipariş sırasında telefona gelen mesajın onay kutusuna girilmesi ve onaylanması sonucu sipariş güvenli bir şekilde tamamlanmış olur.

İletişim Bilgileri: Müşterinizin ürün veya hizmetiniz ile ilgili her aşamada diyaloga geçebileceği iletişim adreslerinin olması oldukça önemlidir. Telefon numaraları, mail adresleri varsa google earth veya diğer araçları kullanarak harita bilgilerinizin siteye aktarılması güven veren noktalardandır.

Use Techs E-ticaret Programları: E-ticaret programlarımızın alt kısmında gördüğünüz ’Use’ logosu o sitenin güvenlik önlemlerinin olduğu ve rahatlıkla alışveriş yapabileceğinizi gösterir.

Fiyat Detaylandırması: Programlarımızda ürüne ait tüm fiyat tutarları detaylı olarak verilmekte olup, şeffaf bir yapıdadır. Ürün veya ürünler için KDV tutarı ve kargo bedelleri de özellikle belirtilerek toplam tutara eklenir. Böylece Use Techs E-ticaret Paketleri’nde müşterilerinizin sürprizle karşılaşma olasılığı yok edilir.