Üyelik Alt Yapısı

Üyelik Alt Yapısı

Üyelere yönelik kullanım kolaylığı ve güvenliği de Use Techs E-ticaret Paketleri ile daha kolay hale gelmektedir.

Üyelik Alt Yapısı Üyelik Alt Yapısı: E-ticaret sitelerinde bireysel bayi veya müşterileriniz mevcut olabilir. Üyelere yönelik kullanım kolaylığı ve güvenliği de Use Techs E-ticaret Paketleri ile daha kolay hale gelmektedir.

Bireysel Üyelik: E-ticaret programlarımızda bireysel üyelik söz konusu olduğunda müşteriye ait ad-soyad, telefon numarası, maili yeterli olmaktadır. Müşterinin mailine giden doğrulama linkini onaylamasıyla üyelik gerçekleşir.

Bayi Üyeliği: Sitenizde satacağınız ürünleri bayiler aracılığıyla daha fazla müşteriye ulaşma avantajı sağlayan e-ticaret paketlerimiz, üye olacak kişi için ad-soyad, telefon numaraları, maili , şirket ismi, şirketin web adresi ve şehir gibi daha detaylı bilgiler edinmektedir. Yine e-postasına gelen doğrulama linkini onaylamasıyla bayi üyeliği gerçekleştirilir.

Üye Gizliliği: Use Techs, üyelik formunun alt kısmına eklediği üyelik sözleşmesi ile satıcının olduğu kadar müşterinin de haklarını korumasına yardımcı olur. Böylelikle müşterilere ait bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasının önüne geçilir.