Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Kullanıcı trafiğini artırmanız ve aranılan kelimelerde arama motorlarında üst seviyelerde yer almanız satış ve reklam planlamalarınıza yardımcı olur.

Arama Motoru Optimizasyonu Arama Motoru Optimizasyonu: Kullanıcı trafiğini artırmanız ve aranılan kelimelerde arama motorlarında üst seviyelerde yer almanız satışlarınızı artırmanıza ve reklam planlamalarınızı düzenlemenize yardımcı olur.

Gelişmiş Adres Biçimlendirme: Ürün, marka, kategori ve diğer sayfalarınız, otomatik olarak arama motorlarına optimize bir şekilde biçimlendirilir. Aynı zamanda Google Rich Snippets özelliği ile arama sonuçlarında ürünlerinizin fiyat ve stok bilgisini de gösterebilirsiniz.

Ürün Bazlı SEO Ayarları: Sisteminize eklediğiniz ürünlere özel SEO tanımlamalar yapabileceğiniz gibi ürünlere toplu olarak da anahtar kelime, etiket ve başlıklarla tanımlamalar yapmak mümkün olmakla birlikte sosyal medyada da otomatik olarak ürün paylaşımı gerçekleştirilebilir.

Kategori ve Marka SEO Ayarları: Ürünler için yapılan SEO ayarları aynı şekilde kategori ve marka için de yapılabilmektedir. Arama motorlarında marka ve kategori anlamında da üst sıralarda yer almak için; özelliklerini öne çıkaran etiket ve anahtar kelime gibi içerikler ve görseller tanımlayabilirsiniz.

Google Analytics Entegrasyonu: E-ticaret sitenizle entegre olmuş Google Analytics aracılığıyla, ziyaretçi ve ürünlerinize ait arama trafiklerine ve e-ticaret siteniz için ihtiyaç duyduğunuz çoğu analize buradan ulaşabilirsiniz.

Google AdWords Takip Sistemi: Google AdWords ile reklamını yaptığınız siteniz için birçok veriye ihtiyaç duyarsınız. Google AdWords’te maliyet analizi yapabilmeniz reklam bütçenizi nasıl ayarlayacağınıza karar vermenizi de kolaylaştıran bir platformdur.