Alışveriş Sepeti

Alışveriş Sepeti

Üretici firma veya bayi ile müşteri arasında önemli bir köprü olan alışveriş sepeti, müşteri sepet onayını gerçekleştirdikten sonra faaliyete geçmektedir.

Alışveriş Sepeti E-Ticaret Alışveriş Sepeti: Üretici firma veya bayi ile müşteri arasında önemli bir köprü niteliğinde olan alışveriş sepeti, müşteri sepet onayını gerçekleştirdikten sonra faaliyete geçmektedir.

Sepet Oluşturma: Bireysel veya bir bayi olarak sepet oluşturabilmek için öncelikle üye girişi yapılmalıdır. Üyelik bilgileri olmadan alışveriş yapılamamaktadır; sebebi ise güvenli ve tam donanımlı bir ticaretin gerçekleşmesinden kaynaklanmaktadır.

Sepete Ürün Ekleme-Çıkarma: Use Techs E-ticaret Paketleri aracılığıyla müşterinin alacağı ürüne dair tüm seçenekler sunulmaktadır. Sayı,renk,beden,numara vb. alternatifler ile müşteriler sepete ürün ekleyebilir ya da sonrasında ürünü çıkarma işlemi gerçekleştirilebilir.

Sepet Tutarı Oluşturma: Sepete eklenen ürün sayısına göre fiyatlar da otomatik hesaplanmaktadır. Bireysel müşteri için perakende fiyat söz konusu iken bayiler için ürünlerin toptan fiyatı devreye girer ve toplam tutar üzerinden KDV hesaplanarak belirtilir. Her tutarın ayrı ayrı gösterildiği alışveriş sepetinde, müşterilere ürün teslimi sırasında da sıkıntı yaşatmamaya özen gösterilmektedir.

Sepet Onayı: Ürün tutarlarının hesaplanması sonrasında müşterinin mevcut şifresini tekrar girerek sepeti onaylamasıyla sipariş işlemi gerçekleşerek sevkiyat sürecine başlanır.